IgoBet

IgoBet bonuscode

IgoBet nederland geeft u 600% match, een bonus tot €10.000 en 800 gratis spins als welkomstaanbod.

600% matchBonus tot €10.000800 gratis spins

Welke bonus past bij uw storting?

€ 1.000 plus 150 gratis spins over drie stortingen en een pakket van € 10.000 over tien stortingen behoren tot de mogelijke welkomstbonussen. Het aanbod verschilt per bron en per domein, waardoor de voorwaarden per promotie uiteenlopen.

Voor IgoBet casino no deposit bonus code hebt u geen bonuscode nodig. IgoBet heeft geen bonus zonder storting.

Het welkomstpakket bevat verschillende bonuspercentages, maximumbedragen en gratis spins voor de eerste tien stortingen.

Bij de eerste storting hoort onder meer een bonus van 100% tot € 500 met 100 gratis spins.

Winst uit gratis spins heeft een rondspeelvereiste van 35 keer.

Voor de casino welkomstbonus geldt een rondspeelvereiste van 40 keer; opname van de winst kan daardoor pas na het voldoen aan de betreffende vereiste.

Gratis weddenschappen moeten worden ingezet met odds van 1.90 of meer. Een gratis weddenschap met lagere odds voldoet daarmee niet aan deze voorwaarde.

De actie Monday Live Reload is een reloadbonus met een minimumstorting van € 20. Die minimumstorting bepaalt of deze aanbieding bij uw storting kan worden toegepast.

Wednesday Free Spins geeft 100 gratis spins bij een minimumstorting van € 50 en loopt op Woensdag. Friday Reload - Freebet geeft 30% tot € 200 en loopt op Vrijdag.

WELCOME SPORT BONUS geeft 500% tot € 1.500 plus 200 gratis spins. MULTI BOOST UP TO 200% heeft een matchpercentage van 200, terwijl Tuesday Reload - Freebet het type reload heeft.

De eerste casino-aanbieding hoort bij het welkomstpakket en de voorwaarden daarvan staan bij de betreffende aanbieding. De verschillende percentages, maxima en aantallen gratis spins maken de aanbiedingen onderling verschillend.

De eerste Sport Bonus geeft 50% tot € 100 plus 30 gratis spins. De tweede Sport Bonus geeft 75% tot € 200 plus 30 gratis spins.

De derde Sport Bonus geeft 100% tot € 300 plus 40 gratis spins.

De vijfde Sport Bonus geeft 125% tot € 300 plus 50 gratis spins, terwijl de zevende Sport Bonus 150% tot € 600 plus 50 gratis spins geeft.

MultiBoost Bonus is een reloadbonus die de winst van elke weddenschap tot 200% kan verhogen. SuperOdds heeft het type reload.

Maandag is een reloadbonus met een matchpercentage van 25 en een maximumbonus van € 200.

Invite friends and earn up to €1,000 for each Invite en Level Up Prizes zijn eveneens promoties.

Typ een promotiecode exact zoals die is geschreven, met dezelfde letters en cijfers.

Controleer welke spellen meetellen voor de rondspeelvereiste voordat u begint.

  • Monday Live Reload25% tot €200

    Minimale storting €20

  • Wednesday Free Spins100 gratis spins

    Minimale storting €50 · Woensdag

  • Friday Reload - Freebet30% tot €200

    Vrijdag

  • WELCOME SPORT BONUS500% tot 1500 EUR + 200 FS
  • Nodig vrienden uit en verdien tot €1,000 voor elke uitnodiging
  • Level Up Prizes
  • MULTI BOOST UP TO 200%200%
  • Tuesday Reload - Freebet
  • 1e Casino Bonus 100% Tot 500 EUR + 100 FS100% tot €500 + 100 gratis spins
  • 2e Casino Bonus 75% Tot 750 EUR + 50 FS75% tot €750 + 50 gratis spins
  • 3e Casino Bonus 50% Tot 1000 EUR + 75 FS50% tot €1.000 + 75 gratis spins
  • 4e Casino Bonus 50% Tot 500€50% tot €500
  • 5e Casino Bonus 50% Tot 750 EUR50% tot €750
  • 6e Casino Bonus 50% Tot 1000 EUR50% tot €1.000
  • 7e Casino Bonus 50% Tot 1500 EUR50% tot €1.500
  • 8e Casino Bonus 75% Tot 1500 EUR + 75 FS75% tot €1.500 + 75 gratis spins
  • 9e Casino Bonus 50% Tot 2000 EUR50% tot €2.000
  • 10e Casino Bonus 50% Tot 500 EUR + 500 FS50% tot €500 + 500 gratis spins
  • 1e Sport Bonus 50% Tot 100 EUR + 30 FS50% tot €100 + 30 gratis spins
  • 2e Sport Bonus 75% Tot 200 EUR + 30 FS75% tot €200 + 30 gratis spins
  • 3e Sport Bonus 100% Tot 300 EUR + 40 FS100% tot €300 + 40 gratis spins
  • 5e Sport Bonus 125% Tot 300 EUR + 50 FS125% tot €300 + 50 gratis spins
  • 7e Sport Bonus 150% Tot 600 EUR + 50 FS150% tot €600 + 50 gratis spins
  • MultiBoost BonusVerhoog je winst op elke weddenschap tot 200%!
  • SuperOdds
  • Maandag25% tot €200

    Maandag

IgoBet casino welkomstaanbod

De welkomstaanbieding bedraagt 600% tot € 10.000 plus 800 gratis spins en geldt over 10 stortingen. De rondspeelvereiste van x40 bepaalt wanneer de bonus kan worden opgenomen. Bij slots telt 100% van de inzet mee.

VoorwaardenAanbod
Aanbod600% tot €10.000 + 800 Gratis Spins
Bonuspercentage600%
Maximale bonus€10.000
Gratis spins800
Stortingen in het pakket10
Minimale storting€25–€30 voor afzonderlijke aanbiedingen, afhankelijk van de bron
Inzetvereistex40
Geldig7 dagen
Maximale inzet€5
Bonuscodegeen
Bijdrage van spellen%
gokkasten100%
live casino10%

Cashback: IgoBet nederland

In het cashbackgedeelte hangen cashback en rakeback samen met uw VIP-niveau.

Rakeback kan oplopen tot 15%, terwijl Daily Cashback tot 20% kan bedragen; deze opties hebben dus een verschillend maximum.

  • Rakebacktot 15% · tot 15%
  • Daily Cashbacktot 20% · tot 20%

Ranglijsten

Doe mee aan Hell or Win 185,000 EUR, een toernooi met een prijzenbedrag van € 185.000.

  • Hell or Win 185,000 EUR185,000 EUR

Vragen en antwoorden over promoties

Hoe hoog is de bonusmatch per aanbieding?

De match bedraagt 25% bij Monday Live Reload, 30% bij Friday Reload - Freebet, 50% bij 9th Casino Bonus 50% Up to 2000 EUR, 50% bij 10th Casino Bonus 50% Up to 500 EUR + 500 FS, 50% bij 1st Sport Bonus 50% Up to 100 EUR + 30 FS en 75% bij 2nd Sport Bonus 75% Up to 200 EUR + 30 FS.

Welke voordelen geven de promoties?

Bij Monday Live Reload ontvangt u 25% tot € 200 en bij Friday Reload - Freebet 30% tot € 200; MultiBoost Bonus verhoogt uw winst per weddenschap tot 200%, Hell or Win 185,000 EUR geeft € 185.000, WELCOME SPORT BONUS geeft 500% tot € 1.500 plus 200 gratis spins en Rakeback geeft tot 15%.

Hoe lang kunt u het welkomstaanbod gebruiken?

U kunt het welkomstaanbod 7 dagen gebruiken.

Welke inzetlimiet geldt tijdens het rondspelen?

Tijdens het rondspelen van het welkomstaanbod is uw maximale inzet € 5.