IgoBet

IgoBet bonussen

IgoBet koppelt aan het welkomstaanbod een match van 600%, een bonusmaximum van €10.000 en 800 gratis spins.

Match van 600%Bonusmaximum €10.000800 gratis spins

IgoBet nl bonussen en promoties

25% tot €200 hoort bij de reloadpromotie van maandag.

De IgoBet casino bonus verschilt per bron en domein: het aanbod loopt van €1.000 plus 150 gratis spins over drie stortingen tot €10.000 over tien stortingen.

Het welkomstpakket gebruikt verschillende percentages, maximumbedragen en aantallen gratis spins voor de eerste tien stortingen. Bij de eerste storting kan het pakket 100% tot €500 en 100 gratis spins bevatten.

Een bonuscode heb je niet nodig en IgoBet heeft geen bonus zonder storting.

De reloadpromotie van maandag heeft een minimale storting van €20. Op woensdag zijn er 100 gratis spins bij een minimale storting van €50.

De reloadpromotie van vrijdag geeft 30% tot €200.

De welkomstbonus voor sport bestaat uit 500% tot €1.500 plus 200 gratis spins. MultiBoost Bonus kan de winst van elke weddenschap met maximaal 200% verhogen.

SuperOdds is een reloadpromotie.

Invite friends and earn up to €1,000 for each Invite en Level Up Prizes zijn opgenomen als aanbiedingen.

Voor winst uit gratis spins geldt een rondspeelvereiste van 35 keer; voor de casino welkomstbonus is dat 40 keer.

Gratis weddenschappen moeten worden ingezet met odds van 1.90 of meer. Lagere odds voldoen daardoor niet aan deze voorwaarde.

Een bonus is vrijwillig. Speel zonder bonus wanneer de voorwaarden niet bij u passen.

Houd u tijdens een actieve bonus aan de maximale inzet die in de voorwaarden staat.

  • Monday Live Reload25% tot €200

    Minimale storting €20

  • Wednesday Free Spins100 gratis spins

    Minimale storting €50 · Woensdag

  • Friday Reload - Freebet30% tot €200

    Vrijdag

  • WELCOME SPORT BONUS500% tot 1500 EUR + 200 FS
  • Nodig vrienden uit en verdien tot €1,000 voor elke uitnodiging
  • Level Up Prizes
  • MULTI BOOST UP TO 200%200%
  • Tuesday Reload - Freebet
  • 1e Casino Bonus 100% Tot 500 EUR + 100 FS100% tot €500 + 100 gratis spins
  • 2e Casino Bonus 75% Tot 750 EUR + 50 FS75% tot €750 + 50 gratis spins
  • 3e Casino Bonus 50% Tot 1000 EUR + 75 FS50% tot €1.000 + 75 gratis spins
  • 4e Casino Bonus 50% Tot 500€50% tot €500
  • 5e Casino Bonus 50% Tot 750 EUR50% tot €750
  • 6e Casino Bonus 50% Tot 1000 EUR50% tot €1.000
  • 7e Casino Bonus 50% Tot 1500 EUR50% tot €1.500
  • 8e Casino Bonus 75% Tot 1500 EUR + 75 FS75% tot €1.500 + 75 gratis spins
  • 9e Casino Bonus 50% Tot 2000 EUR50% tot €2.000
  • 10e Casino Bonus 50% Tot 500 EUR + 500 FS50% tot €500 + 500 gratis spins
  • 1e Sport Bonus 50% Tot 100 EUR + 30 FS50% tot €100 + 30 gratis spins
  • 2e Sport Bonus 75% Tot 200 EUR + 30 FS75% tot €200 + 30 gratis spins
  • 3e Sport Bonus 100% Tot 300 EUR + 40 FS100% tot €300 + 40 gratis spins
  • 5e Sport Bonus 125% Tot 300 EUR + 50 FS125% tot €300 + 50 gratis spins
  • 7e Sport Bonus 150% Tot 600 EUR + 50 FS150% tot €600 + 50 gratis spins
  • MultiBoost BonusVerhoog je winst op elke weddenschap tot 200%!
  • SuperOdds
  • Maandag25% tot €200

    Maandag

IgoBet: welkomstpakket voor nieuwe spelers

Het welkomstaanbod bedraagt 600% tot €10.000 plus 800 gratis spins en geldt voor 10 stortingen. De rondspeelvereiste van x40 bepaalt hoeveel inzet nodig is voordat de bonusvoorwaarden zijn vervuld. Tijdens deze rondspeelvereiste is de maximale inzet €5 en moet u de bonus binnen 7 dagen gebruiken.

Bij gokkasten telt een bijdrage van 100% volledig mee voor de rondspeelvereiste. Live casino draagt met 10% slechts gedeeltelijk bij aan die vereiste.

VoorwaardenAanbod
Aanbod600% tot €10.000 + 800 Gratis Spins
Bonuspercentage600%
Maximale bonus€10.000
Gratis spins800
Stortingen in het pakket10
Minimale storting€25–€30 voor afzonderlijke aanbiedingen, afhankelijk van de bron
Inzetvereistex40
Geldig7 dagen
Maximale inzet€5
Bonuscodegeen
Bijdrage van spellen%
gokkasten100%
live casino10%

Cashback: IgoBet

Rakeback en cashback stijgen mee met uw VIP-niveau. Een hoger VIP-niveau kan daardoor leiden tot een hoger bedrag aan cashback of rakeback.

  • Rakebacktot 15% · tot 15%
  • Daily Cashbacktot 20% · tot 20%

Ranglijsten

Wedijver in Hell or Win 185,000 EUR, een toernooi met een prijs van € 185.000.

  • Hell or Win 185,000 EUR185,000 EUR

Veelgestelde vragen over bonussen

Hoe zwaar tellen gokkasten en live casino mee voor de bonus?

Gokkasten tellen voor 100% mee en live casino voor 10%.

Welke storting is nodig om de welkomstbonus te gebruiken?

Voor de welkomstbonus is een minimale storting van €25 nodig.

Welke bonusvormen zijn beschikbaar?

Rakeback is een bonus tot 15%, Daily Cashback is een bonus tot 20% en WELCOME SPORT BONUS is een Sport-bonus.

Hoe zijn de verschillende promoties ingedeeld?

Monday Live Reload en Friday Reload - Freebet zijn reloadpromoties, Wednesday Free Spins is een promotie met gratis spins en 9th Casino Bonus 50% Up to 2000 EUR, 10th Casino Bonus 50% Up to 500 EUR + 500 FS en 1st Sport Bonus 50% Up to 100 EUR + 30 FS zijn welkomstpromoties.